Vizyon & Misyon

YDM Grup olarak kendimize prensip ettiğimiz vizyonumuz ve misyonumuz

Hizmetler

YDM Grup olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörleri incelemek için

STRATEJİSTLER, TASARIMCILAR, MİMARLAR VE MÜHENDİSLİKLER EKİBİ.

Bir süreç dönüştürme şirketi olarak GLB, tasarım düşüncesinin hızını ve kavrayışını veri analitiğinin ölçeği ve doğruluğuyla birleştirerek dijital çağın süreçlerini yeniden gözden geçirir ve yeniden oluşturur.

Finansal hizmetlerden sağlık hizmetlerine kadar sektörlerde müşterilere, dönüştürülmüş ve otomatik müşteri deneyimleriyle daha fazla çeviklik kazanmalarına yardımcı oluyoruz.

GLB’nin süreç dönüştürme hizmetleri, müşterimizin vizyonunu gerçekleştiren süreçleri dönüştürmek için iş ve teknolojinin kesişiminde yenilik yapmaktadır. Tüm iş ve müşteri yaşam döngüsü boyunca icra stratejilerini kazanarak performansın artırılması ve yüksek etkide sonuçların elde edilmesi konusunda uzmanız.

Annual Revenues

$0Mn

Annual Revenues
Countries Served

0+

Countries Served
Employees Worldwide

0+

Employees Worldwide

Learn more about our history. It just might inspire you to help us build a better future.

  • GLB’s unique heritage is unlike that of any other business services provider in the world. We began operations in 1996 with 20 employees and the pioneering vision of our founder and former President and CEO John Doe.
  • In January 2005 We became an independent company to bring our process expertise to clients outside of Line, and changed our name from Line to GLB. In August 2007, GLB completed a successful IPO and was listed on the NYSE under the symbol ‘G.’ From 2007-2010, GLB became increasingly international.
  • From 2010 onwards The company’s center of gravity – defined as senior leaders’ location – moved steadily westwards, resulting in a very significant presence in Europe and in the US.
text that describes this image

Liderliğimiz

Endüstrinin her köşesinden gelen deneyimli bir BPO uzman ekibini keşfedin. Finansal uzmanlar. İş liderleri Hepsi onlarca yıllık deneyimlerini çözümlemeye adamış …

Find Out More

Misyon ve Değerler

Misyonumuz, müşterilerimizin performanslarında farklı, kalıcı ve önemli iyileştirmeler yapmalarına yardımcı olmak ve olağanüstü insanları çeken, geliştiren, heyecanlandıran ve koruyan mükemmel bir firma kurmaktır.

Find Out More

Kurumsal sorumluluk

Toplumda olumlu bir değişim yaratan sorumlu iş uygulamalarını benimsemeye inanıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz topluma anlamlı ve pozitif bir şekilde katkıda bulunmak istiyoruz.

Find Out More

Ödüller ve Ödüller

Endüstrimiz, müşterilerimizin daha iyi performans göstermelerine ve yüksek sanayi sıralamalarına ulaşmalarına yardımcı olan uçtan uca özelleştirilmiş çözümler sunma konusundaki kararlı çalışmalarımız için bizi tanıdı.

Find Out More

Sık sorulan Sorular

İşte, soruların cevaplarıyla birlikte, aldığımız ortak olanlardan birkaçı. Daha fazla SSS aldığımızda bu listeyi ekleyeceğiz. Sorularınızdan herhangi biri burada cevaplanmazsa bize ulaşın.

Find Out More

İş Ortaklıkları

GLB İş Ortakları Grubu, müşterilerimizin pazarda kazanmalarına yardımcı olmak için endüstri alanları ve teknolojilerden ortakların ekosistemini oluşturmaya odaklanmaktadır.

Find Out More