Birlikte çok daha güçlüyüz. Siz de bize katılın Daha Fazla Bilgi →

HABERLER

KAÇIRILMAYACAK MİKRO MBA YAPMA İMKANI

HABERLER

YDM GROUP ve THK ÜNV. BUSİNESS SCHOOL Arasında yapılan anlaşma ile çeşitli alanlarda uygulanacak olan Mikro MBA programları ile kariyer gelişiminizde büyük aşamalar kat edebilirsiniz

Türk Hava Kurumu  Business School’un kariyer gelişiminizi hızlandıran eğitimleri ile Micro düzeyde MBA yapma fırsatını yakalayabilirsiniz..

Stratejik Yönetim ve Liderlik Micro MBA ile başarılı yönetim ipuçları ve etkin liderlik prensiplerini işin mutfağında öğrenebilirsiniz.

İş dünyasının lider pazarlama profesyonellerinden hem dijital hem de stratejik pazarlama konularında eğitim alma şansı yakalayabilirsiniz

Bu programda kazanılan bilgiler yeni dünya düzeninde ve pek çok meslekte gerekli olan becerilerdir.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Business School ve Dünya Ticaret Konseyi ile iş birliği içinde olup hem Türkiye’de hem de Dünyada, alanında uzman seçkin eğitmen kadrosu ile hizmet vermektedir. Avrupa’dan çeşitli eğitim kuruluşları ile anlaşmalar yapılmış olup ulusal ve uluslararası eğitimlerin sertifikasyonu konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Bahsedilen eğitimler uzman eğitim kadrosu ve Business School ayrıcalığı ile verilecektir

London School of Business and Politics, Perin Business School ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi imzalı bir sertifikadır.

Programın amacı ve katılımcı sayısı dikkate alınarak Türk Hava Kurumu Üniversitesi başvuruları kabul etmeme hakkına sahiptir. Programın açılması için asgari 10 başvuru olması gerekmektedir. Başvuru kontenjanları dolduğunda yeni programlar yapılacaktır.

MİKRO MBA YAPILACAK ALANLAR

1) Siyaset Bilimi Micro MBA
2) İşletme Yönetimi  Micro MBA
3) Lojistik Micro MBA
4) Dijital Dönüşüm ve Dijital Pazarlama Micro MBA
5) Pazarlama Micro MBA
6) E-Ticaret Micro MBA

–    Dersler 09.08.2020 tarihinde Cumartesi günü başlayacaktır, sadece Cumartesi ve Pazar günleri ‘’online’’ olarak yapılacaktır.

–    Kayıtlar 30 Temmuz Perşembe günü son bulacaktır.

–    11 ders ve toplam 80 saat süre olacaktır.

–    Program sonrası sınavda başarılı olan katılımcılara sertifika düzenlenecektir.

       –    YDM GROUP’un, THK ÜNV. BUSİNESS SCHOOL  arasında yapılan sözleşme ile normal şartlar da 8500 TL + KDV  olan Mikro MBA Eğitim ücreti 4250 TL + KDV % 18 = 5015 TL’ dir.

 

İLETİŞİM

0 532 468 30 96

yukselbinici01@gmail.com

YDM Grup deneyimli kadro ve geniş iş ağı ile gücünüze güç katar...