Birlikte çok daha güçlüyüz. Siz de bize katılın Daha Fazla Bilgi →

HABERLER

E-İMZA VE KEP SATIŞLARI BAŞLAMIŞTIR

HABERLER

YDM GRUP, Türkiye Noterler Birliği (TNB) Bilişim Teknolojileri Ankara Bayisi olarak KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ve E-İmza satışı yapmaya başlamıştır. Detaylı tüm bilgiler ve tarifeler için  TNB Teknoloji Ankara Yetkili Bayi İnternet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siteyi zhttp://www.ydmgrup.com.triyaret etmek için tıklayınız (www.kepankara.com.tr)

YDM Grup gelişen ve değişen teknoloji çağında kamu kurum ve kuruluşların,şirketlerin ve şahısların iş hayatında hukuki ve teknik alanlarda önemli bir yere sahip olan Kişisel Elektronik Posta (KEP) hizmetini Türkiye Noter Birliği (TNB KEP) Güvence ve kalitesi altında kamu kurum ve kuruluşlara KEP adresi ve  yanı sıra kurumlara ve bireylere elektronik imza, danışmanlık hizmetleri, KEP yönetim çözümleri ile global ve yerel iş ortakları ile geliştirilen özel katma değerli yazılım çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır.

TNB Kayıtlı elektronik posta (KEP); gönderici ve alıcı kimliklerinin belli olduğu, gönderi zamanının ve içeriğin değiştirilemediği, uyuşmazlık durumunda hukuki geçerliliği olan güvenli elektronik posta hizmetidir.

TNB KEP; elektronik ortamda yapılan her türlü bildirim; ihtar, ihbar, başvuru, dilekçe, ticari taraflar arasında yapılan yazışmalar, ihale, teklif, sözleşme evraklarının paylaşımı, şirketlerin beyannameleri, fatura, ekstre, talimat gibi gönderileri, anonim şirketlerin toplantı çağrıları gibi bir çok farklı içerikli iletiyi, güvenli ve hızlı biçimde karşı tarafa ulaştırır.

YDM Grup deneyimli kadro ve geniş iş ağı ile gücünüze güç katar...