Birlikte çok daha güçlüyüz. Siz de bize katılın Daha Fazla Bilgi →

HABERLER

YDM GRUP , TÜRKİYE NOTERLER BİRLİĞİ (TNB) BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ BAYİLİĞİNİ ALDI

HABERLER

YDM GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Binici, Türkiye Noterler Birliği (TNB) Bilişim Teknolojileri ve Sanayi Ankara Bayiliği için Genel Müdür Sayın Abdullah Raşit GÜLHAN’la 02. 07 2019 tarihinde sözleşme imzaladı.

YDM Grup gelişen ve değişen teknoloji çağında kamu kurum ve kuruluşların,şirketlerin ve şahısların iş hayatında hukuki ve teknik alanlarda önemli bir yere sahip olan Kişisel Elektronik Posta (KEP) hizmetini Türkiye Noter Birliği (TNB KEP) Güvence ve kalitesi altında kamu kurum ve kuruluşlara KEP adresi ve  yanı sıra kurumlara ve bireylere elektronik imza, danışmanlık hizmetleri, KEP yönetim çözümleri ile global ve yerel iş ortakları ile geliştirilen özel katma değerli yazılım çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır.

TNB Kayıtlı elektronik posta (KEP); gönderici ve alıcı kimliklerinin belli olduğu, gönderi zamanının ve içeriğin değiştirilemediği, uyuşmazlık durumunda hukuki geçerliliği olan güvenli elektronik posta hizmetidir.

TNB KEP; elektronik ortamda yapılan her türlü bildirim; ihtar, ihbar, başvuru, dilekçe, ticari taraflar arasında yapılan yazışmalar, ihale, teklif, sözleşme evraklarının paylaşımı, şirketlerin beyannameleri, fatura, ekstre, talimat gibi gönderileri, anonim şirketlerin toplantı çağrıları gibi bir çok farklı içerikli iletiyi, güvenli ve hızlı biçimde karşı tarafa ulaştırır

 

TNB Kayıtlı Elektronik Posta Hizmet Sağlayıcılığı ve Ticaret A.Ş., 13 Ocak 2012 tarihinde kayıtlı elektronik posta hizmeti vermek üzere kuruldu. Türkiye Noterler Birliği çatısı altında güçlü mevzuat hâkimiyeti ve deneyimi ile hukuk tecrübesini birleştirerek elektronik ortama taşıdı. TNB KEP, KEP hizmetlerinin yanı sıra kurumlara ve bireylere elektronik imza, danışmanlık hizmetleri, KEP yönetim çözümleri ile global ve yerel iş ortakları ile geliştirilen özel katma değerli yazılım çözümleri ve hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Sunulan özel çözümler arasında Microsoft iş birliği ile geliştirilen Türkiye’de ilk ve tek KEP 365 uygulaması ile Outlook 365 üzerinden KEP hesaplarına güvenli erişim imkanı, EBYS entegre çözümleri ile EBYS içerisinden KEP süreçlerinin yönetimi, İnsan Kaynakları uygulama entegrasyonları ile İnsan Kaynakları bildirimlerinin KEP üzerinden yönetimi, E-fatura entegre mutabakat çözümleri gibi birçok sektörel uygulama yer almaktadır.
Türkiye Noterler Birliği Teknoloji şirketi olarak faaliyet gösteren TNB KEP, aynı zamanda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından KEP hizmeti vermek üzere lisanslandırılan ilk özel kuruluştur.

TNB KEP, Ankara Genel Merkez, İstanbul ofisi ve Türkiye çapında yaygın hizmet noktaları üzerinden KEP hizmetlerini vermektedir.

TNB KEP; uzman personeli, uluslararası güvenlik ve kalite sertifikalarına sahip bilişim teknolojileri alt yapısı ile kişi ve kuruluşların KEP ihtiyaçlarına cevap veriyor.

TNB KEP sisteminde veri ve kişisel bilgi güvenliği ISO/IEC 27001:2013 ve BS 10012 standartları ile kontrol edilmektedir. Ayrıca ISO/IEC 27031:2011 standardına uygun iş sürekliliği yönetim sistemi uygulamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için : http://www.tnbkep.com.tr

 

YDM Grup olarak kamu, kurum ve kuruluşlara kaliteli ve güvenli KEP adresi ve ayrıca elektronik imza, danışmanlık hizmetleri, KEP yönetim çözümleri ile global ve yerel iş ortakları ile geliştirilen özel katma değerli yazılım çözümleri sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak ve KEP adresi temin etmek için ;

Telefon : 0532 468 30 96

E-posta: yukselbinici01@gmail.com

YDM Grup deneyimli kadro ve geniş iş ağı ile gücünüze güç katar...